Pokoje Gościnne Na Szlaku

Kuźnica Pokoje Gościnne NA SZLAKUKuźnica Pokoje Gościnne NA SZLAKU położone są w centrum Kuźnicy w odległości 50 m od Zatoki Puckiej, oraz 150 m od szerokiej piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego.

Swoim Gościom proponujemy wypoczynek w eleganckich, spełniających wszelki standardy pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV Sat. Część pokoi ma widok na Zatokę Pucką, a część na otwarte morze.

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy sprzęt plażowy, miejsce do grillowania, rowery oraz parking dla naszych Gości.

Obiekt nasz jest przyjazny dla zwierząt. Goście mogą wypoczywać w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół (psy, koty) dla których w Kuźnicy znajduje się specjalnie wyznaczona część plaży.

W pobliżu Pokoi Gościnnych NA SZLAKU znajduje się wiele smażalni ryb, które oferują świeżo złowione ryby.

W okolicy czekają na Państwa: liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne, trasy spacerowe, Zatoka Pucka z licznymi szkołami windsurfingu i wypożyczalniami sprzętu pływającego i inne. Atrakcją mogą być występujące w Kuźnicy wysepki umożliwiające spacer po zatoce.

Na przeciwko naszego budynku biegnie ścieżka rowerowa, która zaczyna się w Helu, a kończy w Pucku. Kontakt z przyrodą, cisza i czyste powietrze gwarantują wspaniałe i niezapomniane wczasy.

Na parterze obiektu znajduje się sklep ogólnospożywczy.

Honorujemy karty kredytowe.

Oferta na telefon!

Pokoje Gościnne Na Szlaku
84-130 Kuźnica, ul. Helska 20
tel. kom. +48 502 460 720
https://naszlaku.tp3.pl