Ośrodek Wypoczynkowy Biały Bór

Ośrodek Wypoczynkowy i Camping “Biały Bór” położony nad samym jeziorem, w okolicy wspaniałe lasy jagodowo – grzybowe. Jezioro objęte jest strefą ciszy (I klasa czystości). Istnieje możliwość korzystania z rowerów wodnych, łódek, kajaków itp. przy plaży.

Cały ośrodek zajmuje 5 ha – z kompleksem boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej oraz torem łuczniczym. W okolicy istnieje możliwość korzystania z dwóch stadnin koni (stadnina Karolewo i S.O.S.P. Biały Bór).

Oferujemy w pełni wyposażone domki o zabudowie parterowej z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz (tarasami) oraz domki typu “Brda”. Do dyspozycji gości pole namiotowe z sanitariatami i kuchnią polową oraz możliwością podłączenia przyczep campingowych.

Posiadamy również apartament 4 osobowy w którego skład wchodzi: kuchnia, łazienka i 2 pokoje.

Do dyspozycji gości również ogrodzony i dozorowany przez całą dobę parking.

Posiadamy doskonałe warunki dla grup sportowych. Zapewniamy smaczne i odpowiednie dla sportowców posiłki oraz noclegi w nowo wybudowanym pawilonie sportowym.

Do dyspozycji pokoje 2, 3, 4, 5 – osobowe z łazienkami (wc, umywalka, prysznic).

Ośrodek Wypoczynkowy “Biały Bór” posiada aktualną kartę kwalifikacyjną obiektu uprawniającą do organizowania wypoczynku dzieci i młodzieży.

Majówka nad jeziorem
WYJĄTKOWO POLECAMY!!!
Oferta na telefon

Ośrodek Wypoczynkowy i Camping “Biały Bór”
78-425 Biały Bór, ul. Sądowa 30
tel. kom. +48 503 666 506
https://owbialybor.pl